Signum laudis - digipack

O úroveň výš

Signum laudis - digipack

Naše cena: 149,00 CZK / 5,90 EUR
 
ks

Dramatický príbeh odohrávajúci sa v posledných dňoch 1. svetovej vojny na ruskom fronte je nekompromisnou obžalobou jej krutosti a nezmyselnosti.

Hlavnou postavou je kaprál Hoferik – vojak telom i dušou, bezmedzne oddaný armáde i monarchii, ktorú je ochotný brániť do posledných síl. Jeho prílišný zmysel pre povinnosť a občas až slepá viera v ideály sa mu však napokon stanú osudnými. Brilantný a nezabudnuteľný herecký výkon V. Müllera.

Digitálně restaurovaný film


originální název: Signum laudis

produkce Filmexport: Ne

délka: 85 min.

barva: barevný

rok výroby: 1980

vydal: Slovenský filmový ústav

země původu: Československo

režie: Martin Hollý

scénář: Vladimír Kalina, Jiří Křižan

námět: Vladimír Kalina

kamera: František Uldrich

hudba: Zdeněk Liška

hrají: Vlado Müller, Josef Bláha, Ilja Prachař, Radovan Lukavský, Jiří Kodet, Oldřich Velen, Pavel Zedníček, Miroslav Zounar, Ladislav Frej, Jan Skopeček, Jiří Zahajský, Vítězslav Jandák, Jan Pohan, Jiří Krampol, Ivan Palúch

obraz: 4:3

zvuk: 2.0 mono

jazyková verze: slovenská

titulky: slovenské, anglické, nemecké, francúzske, ruské, talianske

EAN: 8588003785213


bonusy

O filme, profily tvorcov, fotogaléria

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.