Pražský Staroměstský orloj - DVD box

O úroveň výš

Pražský Staroměstský orloj - DVD box

Naše cena: 149,00 CZK / 5,90 EUR
 
ks

Co ukazuje kalendářní a astronomický ciferník. - Přehlídka apoštolů včetně exkluzivních detailních záběrů. - Prohlídka téměř 600 let starého historického stroje v chodu. - Záběry z rekonstrukce orloje v roce 2005. - Venkovní výzdoba orloje od práce Parléřovy hutě z 1. poloviny 15. století, přes Vladislavskou gotiku až po sochy v pohybu.

videoukázka

produkce Filmexport: Ne

délka: 27 min.

barva: barevný

rok výroby: 2007

studio: VIDEO služby Kolář

země původu: ČR

režie: Jiří Kolář

scénář: Jiří Kolář

obraz: 4:3 PAL, region ALL

jazyková verze: česká, anglická, německá

typ nosiče: DVD-5, DVD box

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.