Ájurvéda - Umění bytí - papírová pošetka

O úroveň výš

Ájurvéda - Umění bytí - papírová pošetka

Naše cena: 49,00 CZK / 1,95 EUR
 
ks

V dokumentu „ÁJURVÉDA – Umění bytí“ režisér Pan Nalin, sám indicko-francouzského původu, putuje po celé Indii s několika indickými léčiteli praktikujícími tuto léčebnou metodu a sleduje je, jak s ohromujícími úspěchy aplikují tyto starodávné doktríny. Tito léčitelé své pacienty vyšetřují tak, že jejich těla pokrývají zvláštním bahnem, aby odhalili jejich neduhy…
ÁJURVÉDA však není o měřitelném úspěchu jistých starodávných léčebných metod. Poodkrývá nám záhady lidského ducha i těla ve světle ájurvédy: každá nemoc je způsobena nerovnováhou životních energií lidské bytosti. A každou nemoc lze proto vyléčit navrácením a udržením této rovnováhy.

Filmová ocenění:
Cena za nejlepší celovečerní dokument - Galway Film Fleadh 2002
Cena publika za nejlepší dokument - Inaugural Indian Film Festival of Los Angeles (IFFLA) 2003

videoukázka

originální název: Ayurveda - Art of Being

produkce Filmexport: Ano

délka: 102 min.

barva: barevný

rok výroby: 2001

studio: Pandora Film Produktion GmbH.

země původu: Německo, Švýcarsko

režie: Pan Nalin

hudba: Cyril Morin

obraz: 4:3 PAL, region 2

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verze: česká

typ nosiče: DVD-5, papírová pošetka

EAN: 8595052200383

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.