Boxer a smrť - DVD box slim

O úroveň výš

Boxer a smrť - DVD box slim

Naše cena: 99,00 CZK / 3,90 EUR
 
ks

Veliteľ koncentračného tábora Kraft náhodne zistí, že väzeň Komínek má profesionálne boxerské skúsenosti. Zo dňa na deň sa z väzňa stáva Kraftov tréningový partner a nechtiac tak získava privilegované postavenie v tábore. Jeho vnútorný postoj sa však zmení po smrti priateľa a spoluväzňa Venžlaka. Zlosť a vzdor ho napokon privedú k otvorenej revolte.

Digitálně restaurovaný film


originální název: Boxer a smrť

produkce Filmexport: Ne

délka: 102 min.

barva: černobílý

rok výroby: 1962

vydal: Slovenský filmový ústav

země původu: SR

režie: Peter Solan

scénář: Tibor Vichta, Józef Hen, Peter Solan

kamera: Tibor Biath

hudba: Wiliam Bukový

hrají: Štefan Kvietik, Manfred Krug, Valentina Thielová, Józef Kondrat, Edwin Marian, Gerhard Rachold, Jindřich Narenta, Edmund Ogrodźinski, Janusz Bobek, Ján Kováčik, Zdeněk Kraus, Ľudovít Ozábal a ďalší

obraz: 4:3

zvuk: 2.0 mono

jazyková verze: slovenská, německá, polská

titulky: slovenské, anglické

EAN: 9771336976017 26


bonusy

filmový týždenník 8/1963, o filme, ohlasy z tlače, profily tvorcov, fotogaléria,

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.