Dáždnik svätého Petra - DVD box slim

O úroveň výš

Dáždnik svätého Petra - DVD box slim

Naše cena: 99,00 CZK / 3,90 EUR

Veselohra o spletitej histórii istého červeného dáždnika, ktorým vraj podľa miestnej legendy svätý Peter ochránil osirelú sestru glogovského farára pred náhlym prudkým lejakom. O niekoľko rokov neskôr je už z malej siroty krásna Veronika a o jej ruku sa uchádza mladý a nádejný právnik Juraj Vibra, ktorý do Glogovej prichádza, aby tu pátral po záhadne stratenom dedičstve po svojom dávnejšie zosnulom otcovi. Po tom, čo sa do Veroniky zamiluje, však pre neho celá záležitosť zrazu celkom stráca dôležitosť.

Digitálně restaurovaný film

vyprodáno


originální název: Dáždnik svätého Petra

produkce Filmexport: Ne

délka: 86 min.

barva: barevný

rok výroby: 1958

vydal: Slovenský filmový ústav

země původu: SR

režie: Vladislav Pavlovič, Frigyes Bán

scénář: Imre Apáthi, Frigyes Bán

námět: Kálmán Mikszáth

kamera: György Illés

hudba: Šimon Jurovský

hrají: Karol Machata, Sándor Pécsi, Mari Törőcsiková, Samuel Adamčík, Jela Lukešová, Nora Marákyová, Ľubomír Roman, János Rajz, Árpád Téri a ďalší

obraz: 4:3

zvuk: DD 2.0 mono

jazyková verze: slovenská

titulky: slovenské, anglické

EAN: 9771336976017 70


bonusy

filmový týždenník Týždeň vo filme 51/1958, o filme, ohlasy z tlače, profily tvorcov, fotogaléria

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.