Pásla kone na betóne - DVD box slim

O úroveň výš

Pásla kone na betóne - DVD box slim

Naše cena: 99,00 CZK / 3,90 EUR
 
ks

Tragikomický príbeh z prostredia východoslovenského vidieka vznikol na základe poviedok Milky Zimkovej, ktorá vo filme zároveň stvárnila hlavnú úlohu. Osudy Johany Ovšenej a jej nemanželskej dcéry Pavlíny sa vzájomne prelínajú. Johana, ktorá žila na dedine ako slobodná matka, prežíva svoj životný omyl opakovane v príbehu svojej dcéry. V divácky najúspešnejšom filme Štefana Uhra sa najmä vďaka dobrej znalosti prostredia podarilo tvorcom verne zachytiť osobitosti regiónu, mentalitu i spôsob života jeho obyvateľov.

Digitálně remastrovaný obraz a zvuk


originální název: Pásla kone na betóne

produkce Filmexport: Ne

délka: 78 min.

barva: farebný

rok výroby: 1982

vydal: Slovenský filmový ústav

země původu: Československo

režie: Štefan Uher

scénář: Milka Zimková, Štefan Uher

kamera: Stanislav Szomolányi

hrají: Milka Zimková, Marie Logojdová, Ľubomír Paulovič, Peter Staník, Veronika Jeníková, Anton Trón, Ján Mildner, Marián Geišberg, Jaroslav Sypal, Oľga Vronská, Jiří Klepl, Benjamín Michalský, Ferdinand Macurák

obraz: 4:3

zvuk: DD 2.0 remastrovaný

jazyková verze: slovenská

titulky: slovenské, anglické

EAN: 8588003785268


bonusy

ohlasy z tlače, profily tvorcov, fotogaléria

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.