Pieseň o sivom holubovi - DVD box slim

O úroveň výš

Pieseň o sivom holubovi - DVD box slim

Naše cena: 99,00 CZK / 3,90 EUR
 
ks

Príbeh hraného debutu režiséra Stanislava Barabáša sa odohráva v slovenských horách počas Slovenského národného povstania. Prostredníctvom detských hrdinov pôsobivo vypovedá o hrôzach a nezmyselnosti vojny. Film konfrontuje detstvo s ničivou silou vojny, ktorá hlboko zasiahne do života detí, mení ich sny a túžby a vytrhne ich z bezstarostnej hravosti.

Digitálně restaurovaný film


originální název: Pieseň o sivom holubovi

produkce Filmexport: Ne

délka: 99 min.

barva: čb

rok výroby: 1961

vydal: Slovenský filmový ústav

země původu: SR

režie: Stanislav Barabáš

scénář: Ivan Bukovčan, Albert Marenčin

kamera: Vladimír Ješina

hudba: Zdeněk Liška

hrají: Pavol Poláček, Pavol Mattoš, Vlado Brečka, Peter Kollárik, Karol Machata, Ladislav Chudík, Vladimír Durdík st., Jiří Sovák, Karla Chadimová, Elena Zvaríková, Oľga Zöllnerová, Ján Bzdúch, Martin Ťapák a ďalší

obraz: 4:3

zvuk: Dolby Digital 2.0 mono

jazyková verze: slovenská

titulky: slovenské, anglické

EAN: 9771336976017 24


bonusy

o filme, ohlasy z tlače, profily tvorcov, fotogaléria

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.