Dárkový set - DVD Až přijde kocour + kniha: Vlastimil Brodský - Drobečky z půjčovny duší

O úroveň výš

Dárkový set - DVD Až přijde kocour + kniha: Vlastimil Brodský - Drobečky z půjčovny duší

Běžná cena: 348,00 CZK
Naše cena: 269,00 CZK / 11,90 EUR
Ušetříte: 79,00 CZK
 
ks

Speciální dárkový set obsahuje DVD s filmem Až přijde kocour + Šest otázek pro Jana Wericha a knihu Vlastimil Brodský - Drobečky z půjčovny duší. Autor této knížky s vážnou tváří tvrdil, že jeho život je vlastně cesta od průšvihu k průšvihu. Tento přísný ryze subjektivní soud je ale v přímém rozporu s tím, jak byl po léta vnímán publikem: jako velmi oblíbený, úspěšný, přemýšlivý a laskavý herec, který "barvitému šatu" své profese dodával vždy jen ty pravé tóny.

Limitovaná edice, omezený počet kusů!


produkce Filmexport: Ne


další varianty

Galerie

Máte rádi archivní české filmy? Líbí se vám ta poklidná atmosféra, jemný a výstižný humor, krásné elegantní dámy a noblesní pánové? Pak jste tady správně! 

Vydáváme spoustu krásných filmů, kterými se můžete pyšnit ve své videotéce! Užívejte si ve společnosti úžasných osobností jako jsou Adina Mandlová, Věra Ferbasová, Lída Baarová, Hana Vítová, Zdeňka Baldová, Jiřina Štěpničková, Vlasta Matulová, Zorka Janů, Jana Rybářová, Oldřich Nový, Hugo Haas, Vlasta Burian, Václav Trégl, Rolf Wanka, Svatopluk Beneš, Jára Kohout, Ferenc Futurista, Eman Fiala a mnoho mnoho dalších hvězd stříbrného plátna!

Reklama