Nepraktův erotický depozitář - kniha

O úroveň výš

Nepraktův erotický depozitář - kniha

Běžná cena: 499,00 CZK
Naše cena: 449,00 CZK / 17,80 EUR
Ušetříte: 50,00 CZK
 
ks

Kreslíř Jiří Winter řečený Neprakta se výrazně prosadil nejen charakteristickou kresbou se silnou linií figur, ale především ohromující znalostí všemožných detailů ze všech oblastí lidského počínání. Byl to důkladně vzdělaný muž - a epikurejec, požitkář k tomu. Vedle širokého spektra nejrůznějších zájmů měl slabost pro erotiku, sex a lásku ve všech možných i nemožných podobách, což byla po mnoho let jeho "třináctá komnata".

Knížka může znovu potěšit všechny fandy a znalce Nepraktova díla (první vydání vyšlo již před 20 lety), ale může zaujmout i nové čtenáře, kteří svět jeho vnadných žen a eroticky zdatných (či nemožných!) mužů uvidí možná vůbec poprvé.

160 stran, 1998


produkce Filmexport: Ne

vydal: Nakladatelství Slávka Kopecká, 2016

země původu: ČR

EAN: 9788086631721


další varianty

Galerie

Máte rádi archivní české filmy? Líbí se vám ta poklidná atmosféra, jemný a výstižný humor, krásné elegantní dámy a noblesní pánové? Pak jste tady správně! 

Vydáváme spoustu krásných filmů, kterými se můžete pyšnit ve své videotéce! Užívejte si ve společnosti úžasných osobností jako jsou Adina Mandlová, Věra Ferbasová, Lída Baarová, Hana Vítová, Zdeňka Baldová, Jiřina Štěpničková, Vlasta Matulová, Zorka Janů, Jana Rybářová, Oldřich Nový, Hugo Haas, Vlasta Burian, Václav Trégl, Rolf Wanka, Svatopluk Beneš, Jára Kohout, Ferenc Futurista, Eman Fiala a mnoho mnoho dalších hvězd stříbrného plátna!

Reklama