DÁRKOVÉ VOUCHERY NOVĚ V PRODEJI

Nabídka pro školy

Na podporu vzdělání jsme pro potřeby škol připravili specializovanou nabídku z hraných a dokumentárních filmů, které nabízíme pro doplnění i zpestření výuky a studia na základních, středních a vysokých školách a učilištích.

Nabídka je specializovaná jednak svým obsahem, jak uvádíme níže, a také cenami, které byly stanoveny přímo a výhradně pro nákupy škol, tedy s výraznými slevami, které nejsou poskytovány jiným odběratelům.

V kategorii hraných filmů nabízíme výběr ze Zlatého fondu české kinematografie do roku 1964, který sám o sobě je nepominutelnou kulturní a uměleckou hodnotou a poskytuje celou škálu dějinných a společenských informací. Navíc žáky a studenty kvalitní formou seznámí s filmovou podobou řady literárních děl českých klasiků, rovněž tak s významnými postavami a událostmi české historie. Detailní orientační vodítka jsou uvedena na vlastní úvodní stránce této kategorie.

V kategorii dokumentárních filmů nabízíme pořady vysoké formální a obsahové úrovně z dílny světových špičkových producentů, jakými jsou Discovery, History a Russia One, ale také řady dalších osvědčených tvůrců, jejichž snímky jsou trvalou součástí specializované světové dokumentární tvorby. Patří sem i svébytná produkce neotřelých cestopisů (mimo jiné slavné filmy J. Hanzelky a M. Zikmunda) a tituly vhodné pro Výchovu k občanství.

Nezapomínáme ani na odpočinek a nejmenší diváky, v naší nabídce tak naleznete i vysoce kvalitní animované filmy a klasické české pohádky vhodné pro sváteční dny i všední deštivá odpoledne v družinách nebo mateřských školách. Některé tituly jistě potěší i starší žáky a studenty.

Doporučujeme věnovat pozornost bonusové výbavě jednotlivých DVD. U mnoha titulů jde o výjimečnou příležitost vidět a slyšet svérázné osobnosti (přednášející z vysokých škol, odborníky a autory), z nichž mnohé již nejsou mezi námi, a seznámit se s materiály a dokumenty uloženými ve specializovaných archivech mimo dosah běžné veřejnosti.

Při objednávce fakturované na školu můžete uplatnit slevu 20 % na celý váš nákup. Pokud chcete využít nabízenou slevu pro školy, zadejte prosím při naplnění vašeho nákupního košíku chci uplatnit slevu a do okénka vepište kód, který jste obdrželi v nabídkovém dopise školám. Tuto slevu mohou využít pouze školy a organizace pro děti a mládež !!!

Sleva 20% bude automaticky odečtena. Objednávku je možné si vyzvednout osobně na adrese naší provozovny nebo si ji nechat zaslat poštou.

Pokud si objednáváte na fakturu školy, můžete samozřejmě vybírat z celého našeho katalogu, nejen ze sekce Nabídka pro školy - slevu získáte na všechny tituly Filmexportu. Připravte hezké Vánoce nejen žákům a kolegům, ale i svým blízkým doma!

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.

Reklama