Jiřina Bohdalová v kuchyni hvězd

O úroveň výš

Jiřina Bohdalová v kuchyni hvězd

Běžná cena: 279,00 CZK
Naše cena: 149,00 CZK / 5,90 EUR
Ušetříte: 130,00 CZK
 
ks

Kdyby se Jiřina Bohdalová neživila herectvím, mohla by si klidně otevřít hospodu. Kuchařka je znamenitá! V této knížce soustředila Slávka Kopecká (spoluautorka textů) nejlepší „kuchařská setkávání“ s kolegy a kolegyněmi zmíněné herečky kolem rodinného stolu – v kuchyni. Čtenáři jistě ocení mnohé vzácné recepty z rodin velkých umělců a vyprávění o jídle, vaření a lásce k životu.

Barevná obálka s přebalem, 290 stran, čb fotografie


produkce Filmexport: Ne

vydal: Nakladatelství Sláfka, 2011

země původu: ČR

autoři: Jiřina Bohdalová, Slávka Kopecká

EAN: 9788086631967


další varianty

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.