Sovák a jeho spisy aneb Léčba smíchem

O úroveň výš

Sovák a jeho spisy aneb Léčba smíchem

Běžná cena: 249,00 CZK
Naše cena: 139,00 CZK / 5,50 EUR
Ušetříte: 110,00 CZK
 
ks

Vynikající český herec Jiří Sovák proslul v mnoha oborech, také jako vypravěč a spoluautor nejpopulárnějších memoárů, jejichž tři díly bouraly žebříčky prodeje po mnoho let. Slávka Kopecká (spoluautorka díla) připravila k výročí nedožitých 90. narozenin Jiřího Sováka výběr z nejlepších historek a vyprávění. Vyšel pod názvem Sovák a jeho spisy aneb Léčba smíchem. 

Barevná obálka s přebalem, 264 stran, čb fotografie


produkce Filmexport: Ne

vydal: Nakladatelství Sláfka, 2010

autoři: Jiří Sovák, Slávka Kopecká

EAN: 9788086631950


další varianty

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.