Sovákova kuchařka aneb Život s králem fóru

O úroveň výš

Sovákova kuchařka aneb Život s králem fóru

Běžná cena: 249,00 CZK
Naše cena: 139,00 CZK / 5,50 EUR
Ušetříte: 110,00 CZK
 
ks

Rovnocenným doplňkem hercových memoárů je roztomilá knížka, kterou napsala Andulka Sováková, jeho milovaná žena. Čtenáři v ní najdou nejen recepty na mnohá výtečná jídla (paní Sováková je dokonalá kuchařka), ale také spoustu historek a nevšední návod na plnohodnotný a pěkný manželský život.

Barevná obálka s přebalem, 280 stran, čb fotografie

 


produkce Filmexport: Ne

vydal: Nakladatelství Sláfka, 2010

země původu: ČR

autoři: Anna Sováková

EAN: 9788086631943


další varianty

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.