Dárkový set - DVD Až přijde kocour + kniha: Vlastimil Brodský - Drobečky z půjčovny duší

O úroveň výš

Dárkový set - DVD Až přijde kocour + kniha: Vlastimil Brodský - Drobečky z půjčovny duší

Běžná cena: 348,00 CZK
Naše cena: 199,00 CZK / 8,90 EUR
Ušetříte: 149,00 CZK
 
ks

Speciální dárkový set obsahuje DVD s filmem Až přijde kocour + Šest otázek pro Jana Wericha a knihu Vlastimil Brodský - Drobečky z půjčovny duší. Autor této knížky s vážnou tváří tvrdil, že jeho život je vlastně cesta od průšvihu k průšvihu. Tento přísný ryze subjektivní soud je ale v přímém rozporu s tím, jak byl po léta vnímán publikem: jako velmi oblíbený, úspěšný, přemýšlivý a laskavý herec, který "barvitému šatu" své profese dodával vždy jen ty pravé tóny.

Limitovaná edice, omezený počet kusů!


produkce Filmexport: Ne


další varianty

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.