Dárkový set - kolekce 5 DVD Tajemství skvělého sexu + kniha: Nepraktův erotický depozitář

O úroveň výš

Dárkový set - kolekce 5 DVD Tajemství skvělého sexu + kniha: Nepraktův erotický depozitář

Běžná cena: 648,00 CZK
Naše cena: 399,00 CZK / 16,60 EUR
Ušetříte: 249,00 CZK
 
ks

Speciální dárkový set obsahuje DVD s kolekcí 5 DVD Tajemství skvělého sexu a knihu Nepraktův erotický depozitář. Kreslíř Jiří Winter řečený Neprakta se výrazně prosadil nejen charakteristickou kresbou se silnou linií figur, ale především ohromující znalostí všemožných detailů ze všech oblastí lidského počínání. Byl to důkladně vzdělaný muž - a epikurejec, požitkář k tomu. Vedle širokého spektra nejrůznějších zájmů měl slabost pro erotiku, sex a lásku ve všech možných i nemožných podobách, což byla po mnoho let jeho "třináctá komnata". Knížka může znovu potěšit všechny fandy a znalce Nepraktova díla (první vydání vyšlo již před 20 lety), ale může zaujmout i nové čtenáře, kteří svět jeho vnadných žen a eroticky zdatných (či nemožných!) mužů uvidí možná vůbec poprvé. 160 stran, 1998.

Limitovaná edice, omezený počet kusů!produkce Filmexport: Ne


další varianty

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.