Filmy na DVD a BD

Vážení zákazníci,

jak jsme již delší dobu avizovali, došlo ke změně v objednávání DVD společnosti Filmexport Home Video. 

Na stránce www.filmexport.cz naleznete katalog námi vydaných filmů, který vám ovšem nabízí možnost přejít rovnou na stránky jiného e-shopu, kde naleznete celou naši nabídku archivních českých filmů a reprintů původních filmových plakátů.

 

Na stránce každého titulu naleznete tlačítko KOUPIT V MULTILANDU, které funguje jako vstup na stránku téhož titulu v e-shopu, kde je možné DVD objednat. Naše tituly naleznete rovněž v kamenných prodejnách nebo dalších e-shopech.

 

Objednávat můžete také v pracovních dnech 8 - 16 hod. telefonicky na čísle 601 696 610 nebo mailem na adrese eshop@multiland.cz.

 

Tímto končí i přímý prodej nosičů a výdej objednávek v naší firmě Filmexport na adrese Kaplická, Praha 4.

V případě dotazů nás kontaktujte prosím mailem na stávající adrese video@filmexport.cz.

 

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme Vám spoustu dalších krásných chvil s filmy nejen pro pamětníky.

 

 

tým Filmexport Home Video, s.r.o.

Kaplická 14
140 00 Praha 4
tel.: 261 213 664
e-mail: video@filmexport.cz
www.filmexport.cz

 


 

Švejkův dárkový box - DVD + Švejkův Tuzemák za 299,- Kč

 

Speciální dárkový box, který obsahuje DVD s filmem Dobrý voják Švejk a placatku 0,2 l s rumem Švejkův tuzemák, kterou nám dodala spol. R. Jelínek Vizovice. Film je na DVD s anglickými a německými titulky. Placatka rumu je v limitované edici a má původní etiketu R. Jelínek s Ladovým vyobrazením Švejka.


 


 

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.