NOVINKA: Příchozí z temnot / Otrávené světlo - speciální edice - 2x DVD

Filmy na DVD a BD

NOVINKY

DÁRKOVÝ VOUCHER

Nově si u nás můžete zakoupit dárkový voucher v hodnotě 500, 1000, 1500 a 2000 Kč na nákup zboží z produkce Filmexportu a darovat ho milovníkům archivních filmů, obchodním přátelům nebo svým blízkým; sami si vyberou své oblíbené hrdiny a doplní sbírku Zlatého fondu české kinematografie.

Voucher uplatníte na www.filmexport.cz a využijete ho zadáním kódu do políčka Slevový kód v nákupním košíku. Platí na nákup DVD, BD, plakátů a dárkových kolekcí z produkce Filmexportu. Neplatí na poštovné. Voucher lze uplatnit pouze jednorázově při jednom nákupu. Nelze kombinovat s jinými slevami či akcemi.

Voucher vám můžeme poslat vytištěný poštou nebo v elektronické podobě mailem k vytištění. Platnost voucheru je 6 měsíců od vydání.

Pro nákup dárkového voucheru nás prosím kontaktujte na video@filmexport.cz nebo telefonicky na tel.: 261 213 664.


tým FILMEXPORT HOME VIDEO

Kaplická 14
140 00 Praha 4
tel.: 261 213 664
e-mail: video@filmexport.cz
více na: www.filmexport.cz


 

Dárkový set - DVD Hostinec U kamenného stolu + Kuchařka Jiřiny Šejbalové "Vaříme na chatě"

Stále zábavná komedie podle předlohy Karla Poláčka o hostinském (S. Rašilov), který truchlí za svou manželkou (J. Šejbalová), která ho opustila. Vedení hostince se proto musí ujmout jeho dva synovci (S. Beneš a R. Hrušínský), kteří spolu ovšem právě nemluví…

Kuchařka Jiřiny Šejbalové "Vaříme na chatě"

Jiřina Šejbalová zanechala v českém divadelnictví, rozhlase i filmu výraznou a nezanedbatelnou stopu. Byla to výtečná herečka a role paní hostinské v oblíbené komedii byla "Šejbalce" ušita na tělo. Proslula totiž také jako vynikající společnice a jako vůbec první v české herecké branži se postavila k plotně a sepsala sbírku vlastních receptů.
Tato rozsahem nevelká kuchařka sklidila mezi čtenáři okamžitě nebývalý úspěch. Není divu: je sepsána vtipně, vypovídá ledacos o tehdejší vzácně hřejivé herecké pospolitosti (historky s Eduardem Kohoutem, Vlastou Fabianovou, Bohušem Záhorským a dalšími jsou neodolatelné) a hlavně: recepty na chutná (a velmi jednoduchá) jídla zaručeně fungují dodnes.

Limitovaná edice, omezený počet kusů!

Cena: 349 Kč

Kalendář Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda 2019-2020

Pro fanoušky cestovatelů Jiřího Hanzelky  a Miroslava Zikmunda máme skvělou zprávu - Klub H+Z ve Zlíně vydal ke 20. výročí svého vzniku a k nadcházejícím 100. narozeninám pana Zikmunda nástěnný kalendář formátu A2 s fotografiemi z obou cest H+Z. A protože krásných fotografií cestovatelé udělali opravdu hodně, kalendář je na 2 roky, tedy pro rok 2019 i 2020! Na velkém formátu (420 x 594 mm) naleznete 24 černobílých fotografií z Egypta, Peru, Sýrie, Indonésie, Japonska, SSSR , Albánie a z mnoha dalších míst, které spolu navštívili; na mnoha z nich jsou samozřejmě i oni dva.

Kalendář si můžete zakoupit od Klubu H+Z kromě Zlína i v Praze, v naší provozovně Kaplická 14, Praha 4 a je možný pouze osobní odběr - neposíláme poštou!

Cena: 360 Kč

NOVINKA NA DVD

Příchozí z temnot / Otrávené světlo - speciální edice - 2x DVD

 


Nejprodávanější filmy v měsíci listopadu

Příchozí z temnot / Otrávené světlo - speciální edice - 2x DVD - digipack

Baron Prášil - DVD slim

Vynález zkázy - DVD slim

Voskovec a Werich - kolekce 4 DVD

Obušku, z pytle ven! - digipack

Štěstí pro dva - digipack

Cestovatelé Hanzelka a Zikmund - sběratelská kolekce 9 DVD

Advent a vánoce - digipack


SLOVENSKÉ FILMY na DVD

V našem e-shopu můžete zakoupit vybrané slovenské filmy, např. Jánošík, Pásla kone na betóne, Perinbaba, Tisícročná včela, Zvony pre bosých, Tichá radosť, Súkromné životy a mnoho dalších. Filmy Perinbaba a Fontána pre Zuzanu máme na nosičích Blu-ray.


Dále jsme pro vás připravili zvýhodněné balíčky plakát + DVD se stejnojmenným filmem s 50% slevou.


Kolekce filmů Hanzelky a Zikmunda:

Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund na Cejlonu a v Indonésii - 2x DVD

 

Velkou část své druhé cesty věnovali H+Z právě poznávání Cejlonu a Indonésie - strávili zde více než rok a půl. Do Kolomba na Cejlonu připlula výprava čítající 2 vozy Tatra 805 a čtyři členy posádky – inženýry Hanzelku a Zikmunda, řidiče Miroslava Dryáka a lékaře Josefa Koryntu - 10.6.1961 a Indonésii opouštěla 16.2.1963. Za tu dobu projeli celý Cejlon, ostrovy Sumatru, Jávu, Bali; natočili 37 krátkých filmů, nafotili přes deset tisíc snímků, napsali několik desítek rozhlasových a novinových reportáží o tom, co zde viděli, zažili a s kým se setkali. A nebyly to příhody lecjaké – od návštěvy cejlonské premiérky a účasti při nejrůznějších náboženských obřadech, přes setkání s kosmonautem Jurijem Gagarinem, až po natáčení u  lovců lebek na ostrově Nias…

videoukázka


tým Filmexport Home Video s.r.o.

Kaplická 14
140 00 Praha 4
tel.: 261 213 664
e-mail: video@filmexport.cz
více na: www.filmexport.cz

Všechny filmy

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Bontonlandu v celé ČR (seznam prodejen na www.bontonland.cz), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz)

nebo u našich zástupců:

We-St., s.r.o.
p. Jiří Steidl – tel.: 604 238 344, p. Martin Krebner – tel.: 603 484 784
e-mail: jiri.steidl@atlas.cz
pro regiony: Praha, Střední Čechy, Východní Čechy

VIDEO STEHLÍK, s.r.o.
p. Jiří Stehlík – tel.: 603 544 585, p. Petr Vavřík – tel.: 603 358 860
e-mail: videostehlik@seznam.cz
pro regiony: Jižní Čechy, Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

p. Erik Neuwirth – tel.: 777 241 842
e-mail: neuwirth@iol.cz
pro region: Morava

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.