Aktuality

Akce SLAVÍME NAROZENINY

Vážení zákazníci,

opět spolu s vámi slavíme výročí narození filmových idolů – a to pořádnou slevou!
Každý měsíc najdete v našem e-shopu slevu 33% na všechna jednotlivá DVD s filmy, kde oslavenec hraje; takže jestli si zakládáte filmotéku svého oblíbeného herce nebo herečky, teď máte šanci si objednat naše DVD za skvělou cenu.

Oldřich NOVÝ - 7.8.1899 - 15.3.1983

Nejproslulejší milovník starých českých filmů Oldřich Nový se narodil 7. srpna 1899 v rodině s bohatými divadelními tradicemi a kumštu zůstal věrný po celý život. Kromě bohaté účasti ve filmu hrál nejprve s ochotníky a svou uměleckou dráhu zahájil za 1. světové války v pražských kabaretech; poté byl hercem v činohře i operetě, režisérem a posléze i šéfem operety. V roce 1935 si v Praze otevřel vlastní scénu Nové divadlo, kde uváděl do roku 1948 komorní hry a hudební komedie. Po znárodnění spolupracoval do poloviny 70. let s hudebním divadlem v Karlíně... kumštýř každým coulem.

Velbloud uchem jehly – DVD box
Uličnice – DVD box, digipack
Rozkošný příběh – DVD box, digipack
Falešná kočička (1937) – DVD box
Důvod k rozvodu – DVD box, digipack
Advokátka Věra – DVD box
Kristian – DVD box
Eva tropí hlouposti – DVD box, digipack
Dívka v modrém – DVD box
Dědečkem proti své vůli – DVD box
Život je krásný – DVD box, digipack
Přítelkyně pana ministra – DVD box
Když Burian prášil – DVD box
Roztomilý člověk – DVD box
Hotel Modrá hvězda – DVD box
Valentin Dobrotivý / Parohy – DVD box
Sobota – DVD box, digipack
Paklíč – DVD box, digipack
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář – DVD box
Hudba z Marsu – DVD box
O věcech nadpřirozených – DVD box
Kde alibi nestačí – DVD box, digipack
Dva z onoho světa – DVD box, digipack
Věštec / Skleněná oblaka / Konec jasnovidce – DVD box, digipack
Čtrnáctý u stolu (režie O. Nový) – DVD box

V kalendářním měsíci platí sleva 33% na všechna jednotlivá DVD, která jsou uvedena v newsletteru a v našem e-shopu (v sekci Akce "Slavíme narozeniny“ - http://www.filmexport.cz/akce-slavime-narozeniny/). Na kolekce sleva neplatí!

Platí pouze na objednávky v našem e-shopu - http://www.filmexport.cz/filmy-na-dvd-a-bd/. Po vyplnění objednávky se Vám sleva automaticky načte.

Těšíme se na vaše objednávky!

tým Filmexport Home Video s.r.o.
Kaplická 14
140 00 Praha 4
tel.: 261 213 664
e-mail: video@filmexport.cz
více na: www.filmexport.cz


NOVINKY NA DVD

 

Petr Kostka - Zlatá kolekce 4 DVD

Baron Prášil - digipack

České nebe - digipack

Vynález zkázy - digipack

Historie železnic: Elektrické lokomotivy 3


NOVINKA - Švejkův dárkový box

Pro naše zákazníky jsme připravili speciální dárkový box, který obsahuje DVD s filmem Dobrý voják Švejk a placatku 0,2l s rumem Švejkův tuzemák, kterou nám dodala spol. R. Jelínek Vizovice. Film je na DVD s anglickými a německými titulky. Placatka rumu je v limitované edici a má původní etiketu R. Jelínek s Ladovým vyobrazením Švejka.

Dobrý voják Švejk - DVD box

První díl satirické komedie vás seznámí s Josefem Švejkem, obchodníkem se psy. Jednoho dne mu bytná Müllerová oznámí, že byl zastřelen arcivévoda Ferdinand. Sarajevský atentát spouští i v Praze kolotoč událostí – Švejk je zatčen ve své oblíbené hospůdce U kalicha za velezradu a i přes diagnózu notorického blba je povolán do armády. Stane se osobním sluhou feldkuráta Katze a poté, co ho Katz prohraje v kartách, i neštěstím nadporučíka Lukáše.

Švejkův Tuzemák - R. Jelínek

0,2 l. Limitovaná edice 37,5% obj. se Švejkovým portrétem od J. Lady na titulní etiketě.


NOVINKA - audioknihy na našem e-shopu

Nově jsme do nabídky našeho e-shopu zařadili audioknihy českých i světových autorů - Eduard Fiker, Jiří Boudník, Jaroslav Žák, Jiří Stránský, Veronika Bednářová, Arthur Conan Doyle a další. Více informací naleznete zde: http://www.filmexport.cz/knihy-a-audioknihy/

Audioknihy si můžete objednat na našem e-shopu http://www.filmexport.cz/filmy-na-dvd-a-bd/, písemně na adrese Filmexport Home Video, s.r.o., Kaplická 14, 140 00 Praha 4 nebo telefonicky na čísle 261 213 664.


DVD v trafikách - právě v prodeji!

DVD nejen na prázdniny č. 3 - Dětské filmy a pohádky - 3x DVD - 99 Kč
v prodeji od 8.8.2018


Romantické filmy na DVD č. 3 - 2x DVD - 139 Kč
v prodeji od 8.8.2018


Filmy pro babičku č. 1 - 5x DVD - 99 Kč
v prodeji od 10.8.2018


Nedělní filmy pro pamětníky č. 29: Anny Ondráková - 2x DVD - 49 Kč
v prodeji od 10.8.2018


tým Filmexport Home Video s.r.o.

Kaplická 14
140 00 Praha 4
tel.: 261 213 664
e-mail: video@filmexport.cz
více na: www.filmexport.cz

 SLOVENSKÉ FILMY na DVD

V našem e-shopu můžete zakoupit vybrané slovenské filmy, například Jánošík, Pásla kone na betóne, Perinbaba, Tisícročná včela, Zvony pre bosých a mnoho dalších. Filmy Perinbaba a Fontána pre Zuzanu máme na nosičích Blu-ray.


Dále jsme pro vás připravili zvýhodněné balíčky plakát + DVD se stejnojmenným filmem s 50% slevou. 


Nová kolekce filmů Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda:

Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund
na Cejlonu a v Indonésii - 2x DVD            

                

Velkou část své druhé cesty věnovali H+Z právě poznávání Cejlonu a Indonésie - strávili zde více než rok a půl. Do Kolomba na Cejlonu připlula výprava čítající 2 vozy Tatra 805 a čtyři členy posádky – inženýry Hanzelku a Zikmunda, řidiče Miroslava Dryáka a lékaře Josefa Koryntu - 10.6.1961 a Indonésii opouštěla 16.2.1963. Za tu dobu projeli celý Cejlon, ostrovy Sumatru, Jávu, Bali; natočili 37 krátkých filmů, nafotili přes deset tisíc snímků, napsali několik desítek rozhlasových a novinových reportáží o tom, co zde viděli, zažili a s kým se setkali. A nebyly to příhody lecjaké – od návštěvy cejlonské premiérky a účasti při nejrůznějších náboženských obřadech, přes setkání s kosmonautem Jurijem Gagarinem, až po natáčení u  lovců lebek na ostrově Nias…  

videoukázka

________________________________________________________________

tým Filmexport Home Video s.r.o.
Kaplická 14
140 00 Praha 4
tel.: 261 213 664
e-mail: video@filmexport.cz
více na: www.filmexport.cz a www.filmavideo.cz

Galerie

Máte rádi archivní české filmy? Líbí se vám ta poklidná atmosféra, jemný a výstižný humor, krásné elegantní dámy a noblesní pánové? Pak jste tady správně! 

Vydáváme spoustu krásných filmů, kterými se můžete pyšnit ve své videotéce! Užívejte si ve společnosti úžasných osobností jako jsou Adina Mandlová, Věra Ferbasová, Lída Baarová, Hana Vítová, Zdeňka Baldová, Jiřina Štěpničková, Vlasta Matulová, Zorka Janů, Jana Rybářová, Oldřich Nový, Hugo Haas, Vlasta Burian, Václav Trégl, Rolf Wanka, Svatopluk Beneš, Jára Kohout, Ferenc Futurista, Eman Fiala a mnoho mnoho dalších hvězd stříbrného plátna!