Černý prapor - DVD box

O úroveň výš

Černý prapor - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Drsný příběh příslušníků cizinecké legie, mezi nimiž svůj vlastní boj vede český voják Václav. Podobně jako někteří další, ani on nemá chuť dále snášet tyranii a přihlížet zběsilému zlu. V džungli pomůže raněnému důstojníkovi, aby nakonec díky němu nahlédl do nedávné kruté minulosti a vyrovnal své účty. Scény z bojů v džungli se natáčely na Žitném ostrově, dekorace pevnosti byla postavena za barrandovskými ateliéry.

videoukázka bonusové materiály

titul naleznete také zde:


originální název: Černý prapor

produkce Filmexport: Ano

délka: 85 min.

barva: černobílý

rok výroby: 1958

studio: Filmové studio Barrandov

země původu: ČR

premiéra: 13.6.1958

režie: Vladimír Čech

scénář: Kamil Pixa, Miloslav Fábera

námět: Kamil Pixa

kamera: Rudolf Milič

architekt: Jan Zázvorka

hudba: Štěpán Lucký, Bohumil Šmída

hrají: Jaroslav Mareš, František Peterka, Günther Simon, Tadeusz Schmidt, Kurt Oligmüller, Hannjo Hasse, Jerzy Duszyński, Karel Jelínek, Ladislav Chudík, Marie Brožová

obraz: 4:3 PAL, region ALL

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verze: česká

titulky: české pro neslyšící, anglické,

typ nosiče: DVD-9, DVD box

EAN: 8595052295860


bonusy

slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, soudobá dokumentace DVD-ROM, festivaly a ocenění, rozhovory

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.