Divá Bára - DVD box

O úroveň výš

Divá Bára - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Bára, dcera obecního pastýře, je zdravá, čistá a přírodu milující dívka. Svou povahou je však odlišná od zaostalých a pověrčivých vesničanů, kteří ji nemají rádi pro nadpřirozené okolnosti jejího narození. A tak se Bára přátelí pouze s Eliškou, farářovou schovankou. Té se dvoří panský správce Sláma, kterého však Eliška nechce. Bára jí chce pomoci, počká na Slámu u hřbitova a vystraší ho. Kočí zburcuje vesnici a lidi pronásledují Báru, kterou nakonec zavřou do márnice. Dochází k potyčce mezi vesničany, při které začne márnice hořet.

 

videoukázka bonusové materiály

titul naleznete také zde:


produkce Filmexport: Ano

délka: 79 min.

barva: černobílý

rok výroby: 1949

studio: Československý státní film

země původu: ČR

premiéra: 29.4.1949

režie: Vladimír Čech

scénář: Vladimír Čech, Dalibor C. Faltis, Miloslava Přikrylová

předloha: Božena Němcová - stejnojmenná povídka

kamera: Václav Hanuš

architekt: Jan Zázvorka, František Tröster

hudba: Dalibor C. Vačkář

hrají: Vlasta Fialová, Jaroslav Vojta, Jan Pivec, Jana Dítětová, Robert Vrchota, Gustav Hilmar, Josef Maršálek, Marie Blažková, Jiřina Vávrová, Stanislava Strobachová

obraz: 4:3 PAL, region ALL

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verze: česká

titulky: české pro neslyšící

typ nosiče: DVD-5, DVD box

EAN: 8595052294184

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.