Stříbrný vítr - DVD box

O úroveň výš

Stříbrný vítr - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Citlivý mladík Jan Ratkin se bouří proti omezením a zákazům, kterými ho spoutává škola a despotický otec. Touží po svobodě a skutečné lásce. Odolává nástrahám bohaté vdovy Haurové i její podnájemnice herečky Heleny. Nerozvážně podléhá svodům starších spolužáků a hrozí mu dokonce i vyloučení ze školy. Jeho první velkou láskou je půvabná Anička. Je hlasem stříbrného větru, písní mládí a lásky.

videoukázka bonusové materiály

titul naleznete také zde:


originální název: Stříbrný vítr

produkce Filmexport: Ano

délka: 95 min.

barva: barevný

rok výroby: 1954

studio: Studio uměleckého filmu

země původu: ČR

premiéra: 30.11.1956

režie: Václav Krška

scénář: Václav Krška

předloha: Fráňa Šrámek - stejnojmenný román

kamera: Ferdinand Pečenka

architekt: Karel Škvor

hudba: Jiří Srnka

hrají: Eduard Cupák, František Šlégr, Marie Brožová, Radovan Lukavský, Vladimír Ráž, Bedřich Vrbský, Jana Rybářová, Josef Vinklář, Oldřich Slavík, Jaroslav Wágner, Miloš Forman

obraz: 4:3 PAL, region ALL

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verze: česká

titulky: české pro neslyšící, anglické

typ nosiče: DVD-9, DVD box

EAN: 8595052294962


bonusy

slovo historika, fotografie, biografie a filmografie (Fráňa Šrámek, Václav Krška, Ferdinand Pečenka, Jiří Srnka, Eduard Cupák, František Šlégr, Marie Brožová, Radovan Lukavský, Vladimír Ráž a Jana Rybářová), soudobá dokumentace, soudobá dokumentace na DVD-ROM, rozhovory (Josef Vinklář, Oleg Reif, Ilja Racek, Ladislav Trojan), dokument o Václavu Krškovi "A řeka mu zpívala" (52 minut). Titulky: anglické, české pro neslyšící

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.