Tanková brigáda - DVD box

O úroveň výš

Tanková brigáda - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Výpravný válečný film mapuje nejobtížnější úseky bojové cesty 1. čs. samostatné tankové brigády, která se po boku Sovětské armády probojovala k československé hranici, účastnila se dukelské operace, obtížným zimním postupem přešla územím Slovenska a úspěšně se podílela na osvobození Ostravy. Přes značnou tendenčnost poplatnou době svého vzniku film nabízí perfektně zpracované bojové scény a dnes již unikátní pohled na autentickou bojovou techniku.

videoukázka bonusové materiály

titul naleznete také zde:


originální název: Tanková brigáda

produkce Filmexport: Ano

délka: 93 min.

barva: barevný

rok výroby: 1955

studio: Československý armádní film

země původu: ČR

premiéra: 5.10.1955

režie: Ivo Toman

scénář: Jaroslav Klíma

kamera: Jan Čuřík

architekt: Jan Pacák, Dalibor Poláček

hudba: Jiří Šust

hrají: Otomar Krejča, Martin Růžek, Jana Dítětová, Bedřich Prokoš, Július Pántik, Ota Sklenčka, Zdeněk Dítě, Jiří Sovák, Rudolf Deyl, Jiří Vala, Miroslav Holub, Miloš Nedbal, Antonín Šůra

obraz: 4:3 PAL, region ALL

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verze: česká

titulky: české pro neslyšící, anglické

typ nosiče: DVD-9, DVD box

EAN: 8595052291916


bonusy

slovo filmového historika, slovo vojenského historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, Vzpomínání přímého účastníka bojů tankové brigády

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.