Poslední věci člověka - praktický rádce pro pozůstalé - online

O úroveň výš

Poslední věci člověka - praktický rádce pro pozůstalé - online

Toto DVD plní úlohu takového rádce. Pomáhá postupovat správně při zařizování posledních věcí člověka, ať už se jedná o postup při nálezu těla nebo autonehodě, úmrtí v nemocnici, vybavování nezbytných potvrzení a listin, objednávání pohřbu, zařizování pozůstalosti či uložení těla, a dozvíme se i něco praktického o provozu hřbitova či historii pohřebnictví.

Následující prezentované skutečnosti jsou souhrnem praktických rad, které byly sestaveny v naději, že vám usnadní zvládnout těžké období po skonu vašich blízkých.

Pořadem nás citlivým způsobem provede herec Rudolf Jelínek. Lektory jednotlivých témat jsou příslušní úředníci, pracovníci pohřebních služeb, odborníci na daná témata, ať už jsou to právníci či lékaři…

UPOZORŇUJEME, ŽE TENTO POŘAD BYL NATOČEN V ROCE 2010.

Náhlé úmrtí mimo

zdravotnické zařízení

Nález těla a úloha policie Dárcovství orgánů Pitva, balzamace

Pohřeb

a smuteční průvod

Kondolence, parte Kremace

Předpisy a doporučení

hygienické stanice

Pohřebiště veřejné

a neveřejné

Hřbitov Kamenictví

Úmrtní list

a ostatní doklady

Pozůstalostní důchody Pohřebné Pozůstalost a dědictví

Bonusové materiály


originální název: Poslední věci člověka - praktický rádce pro pozůstalé

produkce Filmexport: Ano

délka: 124 min.

barva: barevný

rok výroby: 2010

studio: Filmexport Home Video

premiéra: Česká republika

režie: Pavel Křemen

scénář: Karel Kabát

námět: Karel Kabát

hrají: Rudolf Jelínek


bonusy

Jan Hrdlička, Stanislav Motyčka - Společnost přátel žehu, Jan Vývoda - katolický kněz, Martina Špinková - hospic Cesta domů

Galerie

Máte rádi archivní české filmy? Líbí se vám ta poklidná atmosféra, jemný a výstižný humor, krásné elegantní dámy a noblesní pánové? Pak jste tady správně! 

Vydáváme spoustu krásných filmů, kterými se můžete pyšnit ve své videotéce! Užívejte si ve společnosti úžasných osobností jako jsou Adina Mandlová, Věra Ferbasová, Lída Baarová, Hana Vítová, Zdeňka Baldová, Jiřina Štěpničková, Vlasta Matulová, Zorka Janů, Jana Rybářová, Oldřich Nový, Hugo Haas, Vlasta Burian, Václav Trégl, Rolf Wanka, Svatopluk Beneš, Jára Kohout, Ferenc Futurista, Eman Fiala a mnoho mnoho dalších hvězd stříbrného plátna!

Reklama