C. a k. polní maršálek - DVD box

O úroveň výš

C. a k. polní maršálek - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Bodrý pan Procházka, setník ve výslužbě, stále nemůže zapomenout na vojnu a na uniformu. V hospodě, mezi starými válečníky, stále vzpomíná na dobu své aktivity – a zpívá píseň „O polním maršálkovi“, kvůli níž byl poslán na penzi. Jedinou jeho radostí je jeho synovec, sloužící na ruských hranicích a proto se ho rozhodne navštívit. Od této chvíle si už nikdo nemůže být ničím jist a Vlasta Burian v roli falešného C. a k. polního maršálka konečně udělá v garnisoně ten správný pořádek…

videoukázka

Oblíbené scény

a filmové hlášky

Filmové písničky

titul naleznete také zde:


originální název: C. a k. polní maršálek

produkce Filmexport: Ano

délka: 88 min.

barva: černobílý

rok výroby: 1930

studio: Elekta

země původu: ČR

premiéra: 24.10.1930

režie: Karel Lamač

scénář: Václav Wasserman

předloha: Emil Artur Longen - stejnojmenná divadelní hra

kamera: Otto Heller, Václav Vích

architekt: Heinrich Richter

hudba: Jára Beneš

hrají: Vlasta Burian, Theodor Pištěk,Helena Monczáková, Máňa Ženíšková, Čeněk Šlégl, Jiří Hron, Jindřich Plachta, Jaroslav Marvan, Josef Hořánek, Jan W. Speerger, Milka Balek-Brodská

obraz: 4:3 PAL, region 2

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verze: česká

titulky: české pro neslyšící, anglické

typ nosiče: DVD-5, DVD box

EAN: 8595052292814


bonusy

slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, Reklamní snímek: Tři muži na silnici (slečnu nepočítaje)

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.