Filmy na DVD a BD

RUDOLF HRUŠÍNSKÝ - 100 let

 

V sobotu 17.10. by oslavil sto let Rudolf Hrušínský, jeden z neoblíbenějších a největších českých herců všech dob. Jeho kvality netřeba představovat - jenom filmografie celovečerních a TV filmů obsahuje přes 200 titulů, a to nepočítáme seriály, dokumentární filmy, hostování v zábavných pořadech či rozhlasová vystoupení...

My vám můžeme nabídnout Zlatou kolekci Rudolf Hrušínský nebo 34 samostatných filmů na DVD od počátků jeho kariéry, přes režijní pokusy, až do 60 let, kdy vyzrál v kvalitního herce s naprosto jedinečným projevem. Chronologicky řazené tituly reflektují jeho vývoj od jinošských rolí milých studentů až po strhující studii stárnoucího alkoholika. 

A protože slavíme narozeniny, neobejdeme se bez dárku! Na všechny filmy s Rudolfem Hrušínským i jeho kolekci máte do konce měsíce října slevu 20%! Platí na objednávky v našem e-shopu, na telefonním čísle 261 213 664 nebo v naší pobočce. Po vyplnění objednávky se Vám sleva automaticky načte.

Seznam DVD se slevou naleznete zde:

Lízin let do nebe - DVD box, digipack
Studujeme za školou - DVD box, digipack
Lízino štěstí - DVD box, digipack
Humoreska - DVD box, digipack
Cesta  do  hlubin  študákovy – DVD box, digipack
Těžký život dobrodruha – DVD box
Turbina – DVD box
Noční motýl  – DVD box, digipack
Barbora Hlavsová – DVD box, digipack
Neviděli jste Bobíka? – DVD box, digipack
Pancho se žení – DVD box, digipack
Předtucha – DVD box, digipack
Alena – DVD box
Ves v pohraničí – DVD box
Hostinec U kamenného stolu – DVD box
Tajemství krve – DVD box, digipack
Jan Hus – DVD box, digipack
Strakonický dudák – DVD box
Muž v povětří – DVD box
Jan Žižka – DVD box, digipack
Dobrý voják Švejk – DVD box, digipack
Dobrý voják Švejk – Poslušně hlásím – 2x DVD – digipack
Škola otců – DVD box
Poslušně hlásím – DVD box, digipack
Kasaři – DVD box, digipack
Hvězda jede na jih – DVD box, digipack
Kam čert nemůže – DVD box
Dařbuján a Pandrhola – DVD box, speciální edice
Vyšší princip – DVD box
U nás v Mechově – DVD box
Florián – DVD box, digipack
Baron Prášil – DVD box slim
Tarzanova smrt / Blbec z Xeenemünde – DVD box, digipack
Strach – DVD box, digipack
Naděje – DVD box, digipack

Rudolf Hrušínský - Zlatá kolekce 4 DVD


 

Poslední z velkých mužů městečka Stetson City odešel a Trigger Whisky Saloon tak osiřel navěky...

Karel Fiala, který zemřel 3. října,  byl především operetní  herec, dnes bychom řekli muzikálový. Většinu profesní kariéry působil v Hudebním divadle v Karlíně a u filmu se jenom mihnul - vidět ho můžete např. v pohádce Dařbuján a Pandrhola nebo Labakan, hlavní roli pak dostal v přepisu opery Dalibor. Do dějin filmu ovšem vešel jako Limonádový Joe - vymydlený pistolník v nejskvělejší parodii na filmy z divokého západu všech dob. Paradoxem je, že ve filmu všechny písničky nazpíval Karel Gott, protože původně měl Joa hrát Jiří Kodet... Jak Karel Fiala vzpomíná na natáčení filmu si můžete poslechnout zde.

My vám můžeme Karla Fialu nabídnout ve všech zmíněných filmech; DVD Limonádový Joe obsahuje vzpomínkové  rozhovory pamětníků natáčení a další bonusy, na blu-ray disku naleznete kromě známé komedie také unikátní sestříhanou verzi filmu s původním anglickým dabingem, přičemž v této podobě byl film tehdy promítán v anglicky mluvících teritoriích. Tuto specialitu bylo možné ukázat za pomoci využití pokročilé navigace tzv. „seamless branching“. V rámci české verze disku jsou jako bonus představeny právě vystřižené scény a americká verze úvodních titulků. Zvuk je jak v českém, tak v anglickém znění ve formátu DTS HD Master Audio. Blu-ray disk obsahuje interaktivní menu v českém a anglickém jazyce, české titulky pro neslyšící i anglické titulky obou verzí filmu. 

 

Limonádový Joe - Blu-ray disk

Limonádový Joe - DVD box

Limonádový Joe - digipack

Dalibor - digipack 

Dalibor - DVD box

Labakan - DVD box

Dařbuján a Pandrhola - DVD box

Dařbuján a Pandrhola - speciál


 

 

 

Nová sada 4 DVD HUSITÉ

Vzhledem k tomu, že Zlatá kolekce 4 DVD Husité je již zcela vyprodána, připravili jsme pro vás novou sadu 4 DVD Husité. Sada není v původním dárkovém balení, ale obsahuje stejně jako kolekce Husité následující filmy v DVD boxu:

 

Jan Hus

Jan Žižka

Proti všem

Jan Roháč z Dubé.


DVD nabízíme při nákupu sady za skvělou cenu 299 Kč. (Cena jednotlivých DVD je 149 Kč, ušetříte tedy 297 Kč.)


Novinky v nabídce našeho e-shopu!

Český animovaný film 1925-1945 - 3x DVD - digipack
Tato reedice obsahuje všechny dochované české animované filmy z let 1925–1945. Původní edice byla v roce 2013 oceněna prestižní cenou „Největší objev“ na festivalu Il Cinema Ritrovato v Bologni. Reedice přináší navíc černobílý snímek Jak může člověk přízeň získati z roku 1926 a v brožuře se dočtete o začátcích animovaného a trikového filmu na území České republiky. Kromě toho se nové vydání hravou formou zaměřuje i na malého diváka, a to prostřednictvím ilustrovaných pracovních listů, které najdete vložené uvnitř.

Titulky: české pro neslyšící, anglické

 

Filmy Jana Kříženeckého - speciální edice DVD + BD - digipack
Tato kolekce obsahuje všechny dochované filmy Jana Kříženeckého, vůbec první snímky v dějinách české kinematografie. Díky digitalizaci můžeme tato průkopnická díla prezentovat v podobě, která zdůrazňuje jejich rozmanitost a materialitu. Uvedené snímky jsou opatřeny novým hudebním doprovodem Jana Buriana.

Titulky: anglické

Bonusové filmy, rozhovory, fotografie a dokumenty


 

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.