Filmy na DVD a BD

Vážení zákazníci,

přejeme vám šťastný a úspěšný nový rok 2021!

 

Jak jistě víte, v těchto dnech se koná 43. ročník slavné Rallye Dakar. Závod se koná od 3. ledna do 15. ledna 2021. Stejně jako v předchozím roce se jede výhradně v Saúdské Arábii.

Dokumenty o Rallye Dakar můžete vidět v kolekci 5 DVD – Rallye Dakar: 30 let historie, která představuje závody konající se na původní trase z Paříže do Dakaru až do roku 2007. Jedná se o oficiální filmy společnosti A.S.O. – Amaury Sport Organisation, která je organizátorem závodu.

Nyní Vám kolekci můžeme nabídnout za výhodnou cenu 99 Kč (místo původních 199 Kč). Nabídka platí po dobu konání letošní Rallye Dakar, tj. do 15. ledna 2021. Objednat si můžete zde.

 

 


 

Máme pro vás nabídku dárků za nejlepší ceny v roce!

Voskovec a Werich - sada 4 DVD za 249,- Kč

Sada obsahuje všechny filmy slavné dvojice, které spolu natočili v letech 1931 - 1937. Kolekce v dárkovém balení je již vyprodána, takže je to jediná možnost, jak zakoupit tyto kultovní filmy komplet za výhodnou cenu.

Obsahuje filmy Pudr a benzin, Hej-Rup!, Peníze nebo život a Svět patří nám.

 

Vánoční pohádky  - 5 DVD za 149,- Kč

Speciální kolekce animovaných filmů pro nejmenší, všechny s vánoční tematikou. Děti mohou trénovat angličtinu, protože na čtyřech DVD je česká i anglická jazyková verze.

Obsahuje filmy Nejmenší světýlko, Spike, Vánoční dobrodružství, Vánoce v Gaudínii / Rytíř Skřípek: Dokonalé Vánoce, Vánoce v New Yorku.

 

Švejkův dárkový box - DVD + Švejkův Tuzemák za 299,- Kč

Speciální dárkový box, který obsahuje DVD s filmem Dobrý voják Švejk a placatku 0,2 l s rumem Švejkův tuzemák, kterou nám dodala spol. R. Jelínek Vizovice. Film je na DVD s anglickými a německými titulky. Placatka rumu je v limitované edici a má původní etiketu R. Jelínek s Ladovým vyobrazením Švejka.

 

Husité - Sada 4 DVD za 249,- Kč

Sada obsahuje stejné filmy jako kolekce v dárkovém balení, která je ovšem již vyprodána! Poslední možnost, jak zakoupit filmy Jan Hus, Jan Žižka, Proti všem a Jan Roháč z Dubé za skvělou cenu.

 


 

Je nesporné, že Antonie Hegerlíková byla skvělá herečka, a ačkoliv si ji většina z nás pamatuje z filmu a televize z menších rolí manželek, starostlivých matek a tchýní, na divadelních prknech ztvárnila role největších heroin a hlavních ženských postav.

 

My vám můžeme Antonii na DVD nabídnout třikrát:

- v jejím prvním filmu Bláhový sen - digipack, DVD box

- v životopisném filmu o cestovateli Emilu Holubovi Velké dobrodružství - digipack, DVD box

- v psychologickém dramatu Dnes naposled - digipack, DVD box

 

Antonie Hegerlíková by 27. listopadu oslavila 97. narozeniny


Novinka v nabídce našeho e-shopu:

Obchod na korze - digipack - speciální edice

Psychologické drama režisérů Jána Kadára a Elmara Klose natočený v roce 1965 na motivy novely spisovatele Ladislava Grosmana. V roce 1966 získal film Obchod na korze Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film.

digitálně restaurovaný film

vydání obsahuje brožuru


Máme pro vás vánoční dárek už dnes - snížili jsme ceny DVD boxů, některých setů a animovaných pohádek!

Všechny DVD boxy s českými filmy jsme zlevnili na 99,- Kč.

Speciální vydání českých filmů na 2 DVD (Bláznova kronika, Císařův pekař - Pekařův císař, Na dobré stopě, Dobrý voják Švejk/Poslušně hlásím) nyní kupujete za 199,- Kč.

Sety 3x (česká komedie, Vlasta Burian, dětský film, 60. léta...) jsme zlevnili na 99,- Kč.

Kolekce dokumentárních filmů Indiánské války a Expedice Lambarene nyní nabízíme za 199,- Kč.

Jednotlivé digipacky setu Pod značkou Baťa (kolekce je již vyprodána) zakoupíte za 99,- Kč.

A spousty dalších titulů za skvělé ceny...

 

A to nejlepší nakonec - sety animovaných pohádek Sandokan (6 DVD), Kouzelný svět malé Vlnky (6 DVD) a Vánoční pohádky (5 DVD) nyní zakoupíte za 149,- Kč každý.

Kolekci animovaného seriálu Legenda o Enyovi (6 DVD), který znáte z TV Prima, nabízíme nyní za 199,- Kč.

Těšíme se na Vaše objednávky a přejeme příjemné vánoční nakupování na našem e-shopu!

 


Novinky v nabídce našeho e-shopu!

Český animovaný film 1925-1945 - 3x DVD - digipack
Tato reedice obsahuje všechny dochované české animované filmy z let 1925–1945. Původní edice byla v roce 2013 oceněna prestižní cenou „Největší objev“ na festivalu Il Cinema Ritrovato v Bologni. Reedice přináší navíc černobílý snímek Jak může člověk přízeň získati z roku 1926 a v brožuře se dočtete o začátcích animovaného a trikového filmu na území České republiky. Kromě toho se nové vydání hravou formou zaměřuje i na malého diváka, a to prostřednictvím ilustrovaných pracovních listů, které najdete vložené uvnitř.

Titulky: české pro neslyšící, anglické

 

Filmy Jana Kříženeckého - speciální edice DVD + BD - digipack
Tato kolekce obsahuje všechny dochované filmy Jana Kříženeckého, vůbec první snímky v dějinách české kinematografie. Díky digitalizaci můžeme tato průkopnická díla prezentovat v podobě, která zdůrazňuje jejich rozmanitost a materialitu. Uvedené snímky jsou opatřeny novým hudebním doprovodem Jana Buriana.

Titulky: anglické

Bonusové filmy, rozhovory, fotografie a dokumenty


 

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.