Filmy na DVD a BD

15.9.2020: Petr Haničinec se narodil před 90 lety

Přesně před 90 lety, 15.9.1930, se narodil Petr Haničinec - výtečný herec, skvělý dabér, vynikající rétor a recitátor. Prožil neuvěřitelně barvitý život plný výšin i propadáků. Působil poněkud zachmuřeně, ale byl to do morku kostí epikurejec, milovník všech krás života. O tom všem vypráví knížka Jana Hergeta Petr Haničinec - Vztekloun s jemnou duší, kterou vám nyní nabízíme v Dárkovém setu s DVD s filmem Proti všem  za skvělou cenu 249,- Kč. 

 

Pozor - limitovaná edice, omezený počet kusů!

Petra Haničince si můžete připomenout v těchto filmech na DVD:

 

Z mého života - DVD box, digipack

Tam na konečné - speciální edice - digipack

Tenkrát o vánocích - DVD box, digipack

 


Filmový svět truchlí

 

Jak jste asi zaznamenali, o víkendu zemřel filmový a divadelní režisér Jiří Menzel. Patřil k našim nejúspěšnějším tvůrcům, mnohokrát oceněným u nás i v cizině. Jeho filmy diváci milovali a milují, znají je všechny generace a vtipné hořkosladké scény a hlášky jsou kultovní, staly se naším rodinným stříbrem...

V naší nabídce filmů na DVD naleznete reprezentativní výběr Menzelovy práce. Podívat se můžete na jeho opravdu první začátky - studentský film Domy z panelů (1959), což je netypicky dokument, zařazený na čtyřdiskovém DVD Film - náš pomocník v sekci Životní styl. Dalším filmem, který si u nás můžete zakoupit, je jeho oscarový snímek Ostře sledované vlaky (1966). A nabídku uzavíráme záznamem slavného divadelního představení Audience (1990) v režii Jiřího Menzela, ve kterém exceloval Pavel Landovský a Josef Abrhám. Nyní nabízíme digipack i box za stejnou cenu 99,- Kč.

 

 


 

1. září je od nepaměti dnem, kdy začíná škola; všichni jsme zažili stejné pocity - obavy, těšení, lumpárny se spolužáky, vůni nových učebnic a ořezané tužky srovnané v penále... to vše si můžete připomenout u nás - i my máme v nabídce filmy se školní tematikou! 

Dárková kolekce Ze školních lavic je sice již vyprodaná, ale můžeme vám nabídnou sadu 4 DVD s totožným obsahem za stejnou cenu ZDE

Filmy si samozřejmě můžete zakoupit i jednotlivě - a mnohé další:

Cesta do hlubin študákovy duše - DVD box, digipack

Děvčata nedejte se! - DVD box, digipack

Kantor Ideál - DVD box

Škola základ života - DVD box, digipack

Studujeme za školou - DVD box, digipack

Sextánka - DVD box, digipack

Před maturitou - DVD box

Ideál septimy - DVD box, digipack

Vyšší princip - DVD box

Studentská máma - DVD box, digipack

 

A nezapomeňte na kolekce Filmy k maturitě, kde naleznete filmy, které vznikly podle slavných literárních předloh a představují základní díla české literatury, které studenty u maturity neminou...

Filmy k maturitě 1 - kolekce 4 DVD

Filmy k maturitě 2 - kolekce 4 DVD

Filmy k maturitě 3 - kolekce 4 DVD    

Filmy k maturitě 4 - kolekce 4 DVD

Filmy k maturitě 5 - kolekce 4 DVD

Filmy k maturitě 6 - kolekce 4 DVD

 

 


Nová sada 4 DVD HUSITÉ

Vzhledem k tomu, že Zlatá kolekce 4 DVD Husité je již zcela vyprodána, připravili jsme pro vás novou sadu 4 DVD Husité. Sada není v původním dárkovém balení, ale obsahuje stejně jako kolekce Husité následující filmy v DVD boxu:

 

Jan Hus

Jan Žižka

Proti všem

Jan Roháč z Dubé.


DVD nabízíme při nákupu sady za skvělou cenu 299 Kč. (Cena jednotlivých DVD je 149 Kč, ušetříte tedy 297 Kč.)


Novinky v nabídce našeho e-shopu!

Český animovaný film 1925-1945 - 3x DVD - digipack
Tato reedice obsahuje všechny dochované české animované filmy z let 1925–1945. Původní edice byla v roce 2013 oceněna prestižní cenou „Největší objev“ na festivalu Il Cinema Ritrovato v Bologni. Reedice přináší navíc černobílý snímek Jak může člověk přízeň získati z roku 1926 a v brožuře se dočtete o začátcích animovaného a trikového filmu na území České republiky. Kromě toho se nové vydání hravou formou zaměřuje i na malého diváka, a to prostřednictvím ilustrovaných pracovních listů, které najdete vložené uvnitř.

Titulky: české pro neslyšící, anglické

 

Filmy Jana Kříženeckého - speciální edice DVD + BD - digipack
Tato kolekce obsahuje všechny dochované filmy Jana Kříženeckého, vůbec první snímky v dějinách české kinematografie. Díky digitalizaci můžeme tato průkopnická díla prezentovat v podobě, která zdůrazňuje jejich rozmanitost a materialitu. Uvedené snímky jsou opatřeny novým hudebním doprovodem Jana Buriana.

Titulky: anglické

Bonusové filmy, rozhovory, fotografie a dokumenty


 

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.