Filmy na DVD a BD

 

Novinky na DVD:

Historie železnic: Železnice přelomu tisíciletí - Ohlédnutí první - 2x DVD

 

Historie železnic: Železnice přelomu tisíciletí - Ohlédnutí druhé - 2x DVD


 

 

Film, natáčený na Sečské přehradě a v okolí přehradní nádrže Souš, vypráví dobrodružný příběh skauta Edy a jeho junáckých bratrů na letním táboře. V poválečném pohraničí dochází neustále k pašeráckým výpadům a Eda, který byl za války zavlečen do Německa, je podezříván z náklonnosti k nim. Nakonec se ukáže, že je to právě on, kdo pomůže místním narušitele dopadnout a je za svou odvahu vyznamenán a přijat všemi do kamarádského junáckého kruhu. Ve filmu hraje také 5. oddíl vodních skautů z Prahy.

Na 2 DVD v luxusním balení (digipack se šubrem) uvidíte kromě hlavního filmu i jeden z prvních snímků se skautskou tematikou „Buď připraven!“ (1923) a archivní filmy 5. oddílu vodních skautů z let 1934-35. Na disku 1 také hovoří o snímku Na dobré stopě filmový historik Dr. Pavel Taussig, je zde bohatá galerie fotografií, soudobá dokumentace a DVD-ROM s ohlasy z tisku. Na disku 2 naleznete vzpomínky účastníků natáčení, příběhy skautských pamětníků a současnou prezentaci hnutí Junák „Skauting je cesta“.

Toto vydání je vybaveno řadou unikátních bonusů:

Disk 1
Buď připraven! (režie Svatopluk Innemann, 1923, 51 min., čb) - Osvětový film o skautech, kde hlavními představiteli byli členové 30. skautského oddílu z Prahy a také pracovníci schwarzenberského panství.
Slovo filmového historika Dr. Pavla Taussiga (15 min.)
fotografie, soudobá dokumentace, soudobá dokumentace na DVD-ROM

Disk 2
Vzpomínání pamětníků natáčení (59 min.) - Stanislav Fišer, Oskar Hák, Radim Palouš, Oleg Reif, Karel Richter, Václav Vorlíček
Příběhy skautů (70 min.) - JUDr. Jiří Navrátil, Václav Nosek, Jiří Stránský
Skauting je cesta (20 min.)
Archivní filmy 5. oddílu vodních skautů z plavby po Jaderském moři 1934-1935 (18 min.)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Nabídka DVD

Voskovec a Werich - sada 4 DVD za 249,- Kč

Sada obsahuje všechny filmy slavné dvojice, které spolu natočili v letech 1931 - 1937. Kolekce v dárkovém balení je již vyprodána, takže je to jediná možnost, jak zakoupit tyto kultovní filmy komplet za výhodnou cenu.

Obsahuje filmy Pudr a benzin, Hej-Rup!, Peníze nebo život a Svět patří nám.

 


 

Švejkův dárkový box - DVD + Švejkův Tuzemák za 299,- Kč

Speciální dárkový box, který obsahuje DVD s filmem Dobrý voják Švejk a placatku 0,2 l s rumem Švejkův tuzemák, kterou nám dodala spol. R. Jelínek Vizovice. Film je na DVD s anglickými a německými titulky. Placatka rumu je v limitované edici a má původní etiketu R. Jelínek s Ladovým vyobrazením Švejka.


 

Novinka v nabídce našeho e-shopu:

Obchod na korze - digipack - speciální edice

Psychologické drama režisérů Jána Kadára a Elmara Klose natočený v roce 1965 na motivy novely spisovatele Ladislava Grosmana. V roce 1966 získal film Obchod na korze Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film.

digitálně restaurovaný film

vydání obsahuje brožuru


Snížili jsme ceny DVD boxů, některých setů a animovaných pohádek!

Všechny DVD boxy s českými filmy jsme zlevnili na 99,- Kč.

Speciální vydání českých filmů na 2 DVD (Bláznova kronika, Císařův pekař - Pekařův císař, Na dobré stopě, Dobrý voják Švejk/Poslušně hlásím) nyní kupujete za 199,- Kč.

Sety 3x (česká komedie, Vlasta Burian, dětský film, 60. léta...) jsme zlevnili na 99,- Kč.

Kolekce dokumentárních filmů Indiánské války a Expedice Lambarene nyní nabízíme za 199,- Kč.

Jednotlivé digipacky setu Pod značkou Baťa (kolekce je již vyprodána) zakoupíte za 99,- Kč.

A spousty dalších titulů za skvělé ceny...

 

A to nejlepší nakonec - sety animovaných pohádek Sandokan (6 DVD), Kouzelný svět malé Vlnky (6 DVD) a Vánoční pohádky (5 DVD) nyní zakoupíte za 149,- Kč každý.

Kolekci animovaného seriálu Legenda o Enyovi (6 DVD), který znáte z TV Prima, nabízíme nyní za 199,- Kč.

Těšíme se na Vaše objednávky a přejeme příjemné vánoční nakupování na našem e-shopu!

 


Novinky v nabídce našeho e-shopu!

Český animovaný film 1925-1945 - 3x DVD - digipack
Tato reedice obsahuje všechny dochované české animované filmy z let 1925–1945. Původní edice byla v roce 2013 oceněna prestižní cenou „Největší objev“ na festivalu Il Cinema Ritrovato v Bologni. Reedice přináší navíc černobílý snímek Jak může člověk přízeň získati z roku 1926 a v brožuře se dočtete o začátcích animovaného a trikového filmu na území České republiky. Kromě toho se nové vydání hravou formou zaměřuje i na malého diváka, a to prostřednictvím ilustrovaných pracovních listů, které najdete vložené uvnitř.

Titulky: české pro neslyšící, anglické

 

Filmy Jana Kříženeckého - speciální edice DVD + BD - digipack
Tato kolekce obsahuje všechny dochované filmy Jana Kříženeckého, vůbec první snímky v dějinách české kinematografie. Díky digitalizaci můžeme tato průkopnická díla prezentovat v podobě, která zdůrazňuje jejich rozmanitost a materialitu. Uvedené snímky jsou opatřeny novým hudebním doprovodem Jana Buriana.

Titulky: anglické

Bonusové filmy, rozhovory, fotografie a dokumenty


 

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.