Lásky Kačenky Strnadové - digipack

O úroveň výš

Lásky Kačenky Strnadové - digipack


Koupit na Multiland.cz

Dívka Kačenka přichází do Prahy za prací, poznává úskalí života ve městě a záhy podléhá i jeho svodům. Sblíží se s mladým bohatým mužem a odmítne nabídku k sňatku od svého milého Vincka (Vlasta Burian) z venkova. Ten se nevzdává a odhalí pravou tvář dívčina nového nápadníka. Kačenka tak poznává, co je opravdová láska a rozhodne se o ni nepřijít.

videoukázka bonusové materiály

titul naleznete také zde:


produkce Filmexport: Ano

délka: 98 min.

barva: černobílý

rok výroby: 1926

studio: Oceanfilm

země původu: ČR

premiéra: 25.12.1926

režie: Svatopluk Innemann

scénář: Josef Skružný, Elmar Klos

předloha: Josef Skružný - román Deník Kačenky Strnadové

kamera: Otto Heller

architekt: Alois Mecera

hudba: hudební doprovod: Miroslav Kořínek

hrají: Zdena Kavková, Vlasta Burian, Jiří Sedláček, Rudolf Sůva, Bronislava Livia, L. H. Struna, Betty Kysilková, Josef Šváb-Malostranský, Willy Ströminger, Milada Smolíková, Jaroslav Marvan, Bedřich Bozděch, Čeněk Šlégl, Svatopluk Innemann

obraz: 4:3 PAL, region ALL

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verze: němý film s hudebním dobrovodem

titulky: české a anglické mezititulky

typ nosiče: DVD-9, digipack

EAN: 8595052206767


bonusy

slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, soudobá dokumentace na DVD-ROM, Fotograf V. Ströminger, Jak se dělá hudba k němému filmu

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.