Rusalka - digipack

O úroveň výš

Rusalka - digipack


Koupit na Multiland.cz

Víla Rusalka se zamiluje do mladého prince. Její otec vodník ji před touto láskou varuje, ale zároveň jí poradí, aby hledala pomoc u ježibaby. Její podmínky jsou velmi kruté. Aby mohla žít ve světě lidí, musí něco obětovat. Rusalka ztratí hlas a pokud princ její lásku nebude opětovat, promění se v bludičku. Rusalka svou krásou prince okouzlí. Nemá to však dlouhého trvání, princ vzplane vášnivou láskou k ohnivé královně. Zklamaná Rusalka se vrací zpět do hlubin jezera. Zvrátit svůj osud může jedině tak, že milovaného muže zabije. Jak se nakonec rozhodne?

videoukázka bonusové materiály

titul naleznete také zde:


produkce Filmexport: Ano

délka: 105 min.

barva: barevný

rok výroby: 1962

studio: Filmové studio Barrandov

země původu: ČR

premiéra: 31. 5. 1963

režie: Václav Kašlík

scénář: Václav Kašlík

předloha: J. Kvapil (libreto opery Rusalka), A. Dvořák (opera Rusalka)

kamera: Jan Stallich

architekt: Chrudoš Uher

hudba: Antonín Dvořák

hrají: Jana Andrsová – zpívá Milada Šubrtová, Vladimír Ráž – zpívá Zdeněk Švehla, Jiřina Šejbalová – zpívá Věra Soukupová, Josef Hlinomaz – zpívá Ondrej Malachovský, Ivana Mixová, Josef Beyvl – zpívá Antonín Votava

obraz: 16:9 PAL, region ALL

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verze: česká

titulky: české pro neslyšící

typ nosiče: DVD 5, digipack

EAN: 8595052207283

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.