Čapkovy povídky - DVD box

O úroveň výš

Čapkovy povídky - DVD box


Koupit na Multiland.cz

Stinné stránky života obyčejných lidí stojí na počátku policejních případů, o nichž vypráví komisař Bartošek a propojuje tak osudy sebe a svých kolegů s osudy propuštěného vězně, ukradeného kojence, oloupeného plukovníka, bratra, který se dopustil zločinu na vlastní sestře a nakonec i sedminásobného vraha u božího soudu.

Z Čapkových knížek „Povídky z jedné kapsy“ byly ve filmu zpracovány povídky Propuštěný, Poslední soud a Ukradený spis 139/VII, odd. C, z „Povídky z druhé kapsy“ Balada o Juraji Čupovi a Případ s dítětem.

 

videoukázka bonusové materiály

titul naleznete také zde:


originální název: Čapkovy povídky

produkce Filmexport: Ano

délka: 97 min.

barva: černobílý

rok výroby: 1947

studio: Československá výroba dlouhých filmů

země původu: ČR

premiéra: 19.9.1947

režie: Martin Frič

scénář: František Vlček

námět: Jaroslav Žák, Martin Frič

předloha: Karel Čapek (Povídky z jedné kapsy, Povídky z druhé kapsy)

kamera: Jan Roth

architekt: Štěpán Kopecký

hudba: František Škvor

hrají: Jaroslav Marvan, Vladimír Hlavatý, Jaroslav Průcha, Vladimír Řepa, Gustav Hilmar, Lída Chválová, Paľo Bielik, Lola Skrbková, František Kovařík, Jiřina Stránská, Terezie Brzková, Theodor Pištěk, František Filipovský, Vladimír Šmeral, František Smolík, Ella Nollová

obraz: 4:3 PAL, region ALL

zvuk: Dolby Digital 2.0

jazyková verze: česká

titulky: české titulky pro neslyšící, anglické

typ nosiče: DVD-5, DVD box

EAN: 8595052292937


bonusy

slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, soudobá dokumentace na DVD-ROM, festivaly a ocenění

Galerie

Máte rádi archivní české filmy? Líbí se vám ta poklidná atmosféra, jemný a výstižný humor, krásné elegantní dámy a noblesní pánové? Pak jste tady správně! 

Vydáváme spoustu krásných filmů, kterými se můžete pyšnit ve své videotéce! Užívejte si ve společnosti úžasných osobností jako jsou Adina Mandlová, Věra Ferbasová, Lída Baarová, Hana Vítová, Zdeňka Baldová, Jiřina Štěpničková, Vlasta Matulová, Zorka Janů, Jana Rybářová, Oldřich Nový, Hugo Haas, Vlasta Burian, Václav Trégl, Rolf Wanka, Svatopluk Beneš, Jára Kohout, Ferenc Futurista, Eman Fiala a mnoho mnoho dalších hvězd stříbrného plátna!