Dobrodružství na Zlaté zátoce - digipack

O úroveň výš

Dobrodružství na Zlaté zátoce - digipack


Koupit na Multiland.cz

Hlavním hrdinou filmu je sirotek Jarka, který žije se svým dědečkem na samotě u řeky. Jeho největším snem je ulovit štiku. Jarka se rád vychloubá před kluky z vesnice, a ti ho proto nemají rádi. Jednoho dne spatří v řece štiku. Rozhodne se ji chytit sám, ale nepodaří se mu to. Potřebuje na to dobrý rybářský prut a pomocnou ruku. Nabídne mu ji někdo?
Snímek nabízí mimořádné nadčasové hodnoty, které zaujmou i po letech, a obdivovat v něm můžete nádhernou krajinu v okolí Českého Krumlova. V roce 1956 byl na II. MF dokumentárních a experimentálních filmů v uruguayském Montevideu oceněn hlavní cenou v kategorii dětských filmů.

videoukázka


titul naleznete také zde:


produkce Filmexport: Ano

délka: 64 min.

barva: černobílý

rok výroby: 1955

studio: Studio dětského filmu Praha

země původu: ČR

premiéra: 9. 8. 1955

režie: Břetislav Pojar

scénář: Vladimír Pazourek, Břetislav Pojar, Ladislav Helge

předloha: V. Pazourek - povídka O zlé královně ze sbírky Na Zlaté zátoce

kamera: Jan Kališ

architekt: Jaroslav Krška

hudba: Miloš Vacek

hrají: Ilja Černohorský, Vladimír Hlavatý, Jarina Rejšková, L. H. Struna, Zdeněk Hodr, Karel Bohdal, Zdeněk Sedláček, Karel Hruška, Václav Halama

obraz: 4:3 PAL, region ALL

zvuk: dolby digital 2.0

jazyková verze: česká

titulky: české pro neslyšící

typ nosiče: DVD-5, digipack

EAN: 8595052207610

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.