DVD Revue 2

O úroveň výš

DVD Revue 2

Naše cena: 49,00 CZK / 1,95 EUR
 
ks

Minimagazín DVD revue 2 obsahuje 3 DVD - 2 české filmy a 1 dokumentární. A skvělá je i cena tohoto kompletu, pouhých 49 Kč! V tomto čísle najdete DVD s filmy Bylo nás desetKohout plaší smrt a Ian Fleming - tvůrce Jamese Bonda, můžete si přečíst článek o životě herce Karla Högera, informace o filmech, které jsou přibalené v  čísle 3 a nechybí ani dva filmové kvízy a křížovka.

 


titul naleznete také zde:


produkce Filmexport: Ano

EAN: 8595052210856

Všechny filmy

Reklama

Sdělení

Videoukázky

Vážení zákazníci, vzhledem ke změně podmínek pro přehrávání na YouTubu došlo k chybnému přehrávání našich starších videoukázek a bonusových materiálů. Vzniklé nedostatky jsme začali již odstraňovat. Přijměte naši omluvu.

Dostupnost našich titulů

Naše tituly je možné zakoupit i v kamenných obchodech Multilandu v celé ČR (seznam prodejen zde), v reprezentační prodejně Českého rozhlasu, Vinohradská 12, Praha 1 (www.radioservis-as.cz) nebo v síti prodejen Luxor.

Veřejné projekce

VEŘEJNÉ PROJEKCE

Naše společnost také nabízí možnost veřejně promítat české filmy z DVD nosičů, tzv. „Veřejné projekce“ (projekce v klubech, malých kinosálech, kinokavárnách apod.).
Tyto projekce jsou možné na základě smlouvy poskytující oprávnění k užití originálních DVD nosičů, které vydala naše společnost.

Bližší informace získáte na telefonním čísle: 261 213 664, Zdena Eliášová, e-mail: eliasova@filmexport.cz.